Футболни срещи

На 10.10 и 12.10 се проведе училищен турнир по футбол за района на Люлин. Нашето училище представи отбори във възрастовата група 5-7 клас и 8-10 клас. Учениците ни от 90.СУ водени от двамата преподаватели по физическо възпитание и спорт Ивайло Ников и Ивайло Голев се представиха повече от блестящо като завоюваха водещи места и в двете възрастови групи. Най – малките ученици от 5-7клас спечелиха 2 от 3 мача и това им отреди 3 място в района на Люлин , а по – големите им съученици от 8-10 клас играха превъзходен футбол и се класираха за финала на турнира след две безкомпромисни победи. За съжаление там те отстъпиха и останаха на косъм от златните медали. Въпреки това , ние се гордеем с тях и тяхното 2 място в район Люлин! Честито!